اعزام نیروی خدماتی به محل درخواستی شما با کمترین فاصله زمانی

اعزام نیروی خدماتی به محل درخواستی شما با کمترین فاصله زمانی

شرکت­های خدمات نظافتی بسیار زیادی در تهران وجود دارند، که هر کدام در منطقه­ای قرار گرفته‌اند. در صورتی که بخواهید نیروی های خدماتی اعزام شده به منزل شما در کمترین زمان ممکن برسند، باید حتما با شرکتی تماس بگیرید که در تمام مناطق تهران دارای نیرو باشد. در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از بهترین شرکت­هایی که در زمینه نظافتی تخصص دارد آشنا کنیم.

شرایط سرویس های بهترین شرکت های نظافتی

بهترین شرکت­های نظافتی است برای سرویس دهی به مناطق مختلف تهران شرایط زیر را دارا می­باشند.

 • در صورت عدم رضایت مشتری از شیوه کاری نیروها تا مدت 1 ساعت بعد از این که کار شروع شد، همیار را تعویض می­کند.
 • ثبت سفارش مشتری باید 1روز پیش از موعد درخواستی اعلام گردد.
 • اعزام نظافتچی خانم منوط به حضور یک خانم در منزل است.
 • دیوار شوئی را آقایان انجام خواهند داد.

چگونه سفارش خود را در شرکت های نظافتی ثبت کنیم؟

در صورتی که قصد دارید که منزل یا اداره خود را تمیز کنید و می­خواهید از نیروهای شرکت­های نظافتی کمک بگیرید، باید با شماره شرکت تماس بگیرید. نوع سفارش خود را به کارشناسان ثبت سفارش اعلام کنید تا در زمان مقرر نیروها به محل اعزام شوند.

استفاده از نیروی شرکت های نظافتی در شرایط کرونائی

معمولا در شرکت های نظافتی معتبر و با سابقه تمامی نیروها دزهای واکسن خود را دریافت کرده و همگی از کارت واکسیناسیون برخوردار هستند. علاوه بر این نیروهایی که اعزام می­شوند دارای ماسک و دستکش هستند و تمام پروتکل­های بهداشتی را رعایت خواهند کرد. از این رو در شرایط کرونایی می توانید بدون هیچگونه نگرانی از آن ها کمک بگیرید.

نظافت منزل فوری در تهران

پس از این که ثبت سفارش انجام شد، اعزام نیروهای خدماتی به محل درخواستی شما با کمترین فاصله زمانی صورت خواهد گرفت. از این رو کار مشتریان خیلی سریع آغاز شده و با دقت بسیار بالایی کارها انجام خواهد شد.

قیمت نظافت ساختمان

هزینه­هایی که این شرکت برای کارهای انجام شده از مشتری دریافت می­کند، بر اساس تعرفه­ای است که اتحادیه به آن­ها ابلاغ می­کند. پس از این که کارها انجام شد و مشتری همه چیز را تایید کرد، هزینه از مشتری گرفته خواهد شد. این شرکت همواره سعی در بالا بودن کیفیت کار و مقرون به صرفه بودن هزینه­ها برای مشتریان دارد.

نظافت منزل چقدر زمان می خواهد؟

مدت زمانی که نظافت منزل به طول می­انجامد، بستگی به متراژ و نظافت هر بخش دارد. مکان‌هایی که قرار است تمیز شوند، هر کدام زمان خاص خود را دارند. البته برای این که بتوانید زمان حدودی را بدانید می‌توانید با شرکت نظافتی مورد نظر تماس بگیرید.

نظافت منزل چقدر زمان می خواهد؟

نظافت منزل شامل چه مواردی می باشد؟

نظافت منزل شامل: نظافت راه پله، نظافت ساختمان، دیوار شوئی و خدمات نظافت درون منزل همچون: آشپزخانه، سالن پذیرائی، نظافت سرویس بهداشتی، اتاق خواب و.. خواهد شد. البته ممکن است مشتری نخواهد تمام بخش­های منزل تمیز شود تنها نقاط خاصی را مد نظر داشته باشد.

نقاطی که هنگام نظافت منزل باید تمیز شوند

 • سطل های زباله
 • ریموت کنترل
 • دستگیره های درب
 • جا سوئیچی
 • پریزها
 • جا مسواکی
 • دستگیره سیفون

هزینه رفت و آمد نیروی خدماتی

هزینه رفت و آمد نیروی خدماتی بر عهده مشتری نیست. البته این تنها برای زمانی است که کار نیروی خدماتی تا قبل از ساعت 20 به اتمام برسد. در صورتی که کار نیروهای خدماتی به طول بینجامد، مشتری موظف خواهد بود که هزینه برگشت را به نیروی اعزام شده بپردازد.

هزینه نظافت منزل چگونه محاسبه می شود؟

هزینه­ای که مشتری که باید برای نظافت منزل پرداخت کند، بستگی به عوامل مختلفی دارد. از جمله این عوامل می­توان به مدت زمان انجام کار، استفاده از نظافتچی خانم یا آقا، نوع کار و .. اشاره کرد. این عوامل نقش بسیار موثری در مبلغی پرداختی توسط مشتری دارند.

آیا باید به نیروهای خدماتی موسسات نظافتی انعام داد؟

نیروهایی که از شرکت و موسسات نظافتی به منازل و ادارات اعزام می­شوند، در طی دوره­های آموزشی، این موضوع را آموزش دیده­اند که نباید از مشتری درخواست انعام داشته باشند. در صورتی که کارگر نظافتی از مشتری انعام بخواهد، مشتری می‌تواند با تماس با شرکت نظافتی این موضوع را گزارش کند، تا با نیروی اعزام شده برخورد لازم صورت گیرد

سخن پایانی

شرکت نظافت گلپاک در ردیف بهترین شرکت­های نظافتی تهران است که در مدت کوتاهی نیروهای خود را به محل ثبت شده اعزام خواهد کرد. این شرکت با دارا بودن نیروهای ماهر توانسته نظر مشتریان را جلب کند و از این طریق به دیگران نیز معرفی شود. از این رو می توانید با اطمینان خاطر نظافت منزل خود را به آن ها بسپارید.