درباره مجموعه گلپاک

ما در شرکت خدماتی نظافتی گلپاک مدعی هستیم با استفاده از فرمول صداقت توانسته ایم به هدف اصلی مجموعه که خدمت به شما عزیزان است نزدیک و نزدیک تر شویم و بالاترین رأی در نظرسنجی مردمی گواه این موضوع میباشد..
اعزام برترین نیروها جهت انجام و نظافت منازل و راه پله شرکت با امکان انتخاب به تفکیک سن، جنسیت، مهارت، محل زندگی و…برای شما
سفارشات نظافت منزل، مشاعات، محل کار و پذیرایی مجالس را می توانید با بالاترین کیفیت، سرعت و امنیت را از شرکت گلپاک بخواهید.

ضمانت بعد از کار

ضمانت بعداز کار به صورت جدی و بدون کوچکترین کم و کاستی اجرا میشود و زمانی که مشترک نسبت به عملکرد شخص اعزامی اعتراض داشته شخص جایگزین به محل اعزام شده و بعداز تایید کمکاری نفر قبلی نظافت مجددی را انجام میدهند و هیچ مبلغی از مشتری دریافت نمیشود. مهمترین وظیفه یک شرکت خدمات نظافتی ابتدا پیدا کردن اشخاص مناسب و آموزش دادن آنها برای ارائه خدمات نظافتی به مشتریان و مشترکان میباشد. شرکت خدماتی نظافتی ما بنا به نوع کار و محیط کاری نظافتچی را به آدرس کارفرما اعزام میکند که ضمانت کار و اخلاقی وی را به عهده شرکت خدمات نظافتی مییباشد که اگر کارفرما از کار و اخلاق نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا راضی نباشد شخص دیگری را جهت اتمام کار و دریافت رضایت کارفرما به محل کار اعزام کند.

ویژگی‌های نظافتچی خوب چیست ؟

خوش‌قول بودن
100%
خوش‌برخورد بودن
90%
امانت‌دار بودن
99%
آماده به خدمت بودن
89%

ویژگی‌های نظافتچی خوب چیست ؟

به بهداشت و موازین شرعی اهمیت بدهد
98%
وظیفه‌شناس و مسئولیت‌پذیر بودن
100%
با سابقه ترین مجموعه
90%
مشاوره رایگان
100%