نظافت منزل در سال 1401

نظافت منزل در سال 1401

در گذشته که مشغله ها کم تر بود افراد  نظافت خانه  را خود انجام می دادند اما امروزه با توجه به اینکه اکثر اشخاص شاغل هستند و فرصت کافی برای نظافت منزل ندارند، با مراجعه به شرکت های نظافتچی از نیروی کار آن ها بهره می برند که بسیار مجرب و کار آزموده هستند؛ البته شرایط و قیمت نظافت منزل نیز هرساله با توجه به افزایش نرخ تورم تغییر می کند و ثابت نیست، به طور مثال قیمت ها در سال 1401 با سال 1400 تفاوت بسیار خواهد داشت.

در ادامه شما را با ویژگی و مزایای استفاده از شرکت های خدماتی و همچنین قیمت گذاری آن ها بیشتر آشنا خواهیم کرد.

اهمیت نظافت منزل

کم تر کسی وجود دارد که حتی با وجود مشغله های کاری فراوان  ساعاتی از روز را به نظافت منزل خود نپردازد، تمیزی منزل فواید بسیار زیادی دارد و بسیار پر اهمیت است؛ از جمله مزایای تمیزی منزل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آرامش اعضای خانواده
  • جلو گیری از آسیب رسیدن به وسایل
  • تازه و مطبوع شدن هوای منزل

اهمیت نظافت منزل

مزایای سپردن نظافت منزل به شرکت های خدماتی

همان طور که می دانید شرکت های خدماتی نیروی لازم برای نظافت منزل و راه پله را در اختیار افراد قرار می دهند. فرهنگ استفاده از نظافتچی منزل نیز  در کشور ما به خوبی جا افتاده است، اما متاسفانه  هنوز برخی افراد با این تفکر که هیچ کس مانند خود صاحب منزل نظافت را با دقت و تمیز انجام نمی دهد؛ استفاده از نیرو های خدماتی برای نظافت خانه را هزینه اضافه می دانند.

اما اگر این افراد با مزایای استفاده از شرکت های خدماتی منزل آشنا شوند مطمئنا نظر خود را تغییر خواهند داد، در ادامه به تعدادی از این مزیت ها اشاره کرده ایم که شامل موارد زیر است:

  • شرکت های نظافتچی از زمان درخواست نیرو تا اتمام کار از مشتری خود پشتیبانی خواهند کرد.
  • می توانید حتی در روز های تعطیل از این نیرو ها کمک بگیرید
  • بیشتر شرکت ها آنلاین نیز خدمت رسانی می کنند و اپلیکیشن مخصوص خود را دارند که شما با مراجعه به این app ها می توانید سفارش خود را غیر حضوری ثبت کنید.
  • در شرکت های خدماتی این امکان را دارید که نظافتچی ها را با هم مقایسه کنید و مجرب ترین آن ها را برگزینید.
  • صرفه جویی بهینه در زمان و هزینه
  • تعیین قیمت نظافت منزل قبل از نهایی شدن سفارشات شما.
  • مزایای سپردن نظافت منزل به شرکت های خدماتی

قیمت نظافت منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه لازم برای نظافت منزل با توجه به یک سری شرایط تعیین می شود، شما می توانید با مراجعه حضوری و یا غیر حضوری به شرکت های خدماتی از قیمت نظافت  منزل خود آگاه شوید؛ اما به طور کلی این قیمت گذاری به عوامل زیر بستگی خواهد داشت.

قیمت نظافت منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

متراژ ساختمان

اولین مورد مهم در تعیین تعرفه هزینه نظافت منزل متراژ آن است؛ به عبارت دیگر هر چه خانه وسیع تر باشد به تبع تعداد اتاق‌هایی بیش تری خواهد داشت و مساحت نشیمن و آشپزخانه آن بزرگتر است که در نتیجه باید زمان و همچین توان بیشتری برای نظافت آن صرف شود.

میزان کثیفی منزل

بعد از  متراژ منزل میزان کثیفی منزل نیز در تغییر تعرفه ها تاثیر گذار است؛ زیرا هر  چه خانه آلوده تر باشد زمان لازم برای پاک کردن آن بیشتر خواهد بود  و چون کار گر های شرکت های خدماتی معمولا ساعتی کار می کنند هزینه نظافت نیز به تبع افزایش پیدا خواهد کرد.

میزان وظایف محوله کار گر نظافتچی

خدمات مورد نیاز برای نظافت منزل نیز یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار در تعیین قیمت ها موثر است ؛ هرچه میزان این خدمات مانند جارو زدن و یا گردگیری بیشتر باشد هزینه نظافت منزل شما بیشتر خواهد بود.

پیشنهاد می شود که قبل از هر چیزی با شرکت های مربوطه در مورد خدماتی که می خواهید برای منزل شما انجام گیرد مانند: گردگیری و نظافت راه پله و حیاط  هماهنگی لازم را انجام دهید تا شرکت های   نظافتچی بتواند برای ارائه خدمات به شما  برنامه‌ ریزی کنند.

نتیجه گیری

همان طور که مطالعه کردید نظافت منزل بسیار  حیاتی است، از طرفی استفاده از نیرو های کاری مجرب شرکت های خدماتی باعث تسریع انجام کار خواهد شد علاوه بر این در ازای هزینه ای که صرف می کنید یقینا نتیجه خوبی نیز خواهید گرفت، سایت نظافت گلپاک نیز یکی از این شرکت های خدماتی است که تمام خدمات مورد نیاز برای نظافت را در اختیار شما خواهد گذاشت و بسیار معتبر است.