نظافت منزل

اگر به دنبال خدمات نظافت منزل هستید، شرکت خدماتی نظافتی گلپاک شما را بطور کامل تحت پوشش قرار داده است. نظافتچی‌های ما بسیار آموزش دیده، باتجربه هستند. ما می‌دانیم که تعداد کمی از مردم وقت و انرژی اضافی برای تمیز کردن دارند و به همین دلیل خدمات تمیز کردن مخصوص نظافت آپارتمان‌ها، نظافت شرکت‌ها و سایر مکان‌ها در هر اندازه‌ای را ارائه می‌دهیم، از یک منزل یک خوابه گرفته تا یک خانه بزرگ، باشگاه، مغازه، سالن‌های عروسی، شرکت‌ها را تمیز می‌کنیم. همچنین خدمات پذیرایی مراسم ختم انجام می‌دهیم تا بتوانید خیالی راحت به کار‌های مهم خود رسیدگی کنید.

تمامی ما حدوداً با شرایط زندگی مدرن آشنا می‌باشیم. دیگر همانند چندی پیش، کم اتفاق می‌افتد که یک خانم خانه دار دائماً در منزل خود باشد و به کلّیه‌ی امور خانه به خصوص نظافت منزل بپردازد. به همین علّت مشاغلی به وجود آمده‌اند تا کار‌ها را به بهترین شیوه‌ی ممکن و ماهرانه به انجام رسانند. به عبارتی با تغییر سبک زندگی افراد جامعه دیگر نیاز نیست برای نظافت منزل خود وقت صرف کنید، فقط کافیست به سایت نظافت گلپاک مراجعه کنید.

هم اکنون امتداد زندگی در شهر‌های شلوغ و آلوده هم خانه‌ها را بیش از پیش کثیف و آلوده می‌نمایند و نیز از سویی وقت افراد را در راستای نظافت منزل و یا محل کار از بین برده‌اند. ما در شرکت خود، همواره در کنار شما هستیم تا کمی از بار وظایف شما را کم نماییم و کمک دستی در کنار شما باشیم.

نظافت دیوراره های منزل

مزایای نظافت منزل با نظافت گلپاک

ارائه خدمات دوستانه، سریع و قابل اطمینان

امکان ارائه طیف‌های متفاوت نظافت را متناسب با نیاز و بودجه شما

انجام خدمات تمیزکاری منازل، مشاعات و شرکت ها بصورت دقیق و برخط

نظافت منازل از بالا به پایین و توجه ویژه‌ به مناطقی که بیشتر از آن‌ها استفاده می‌شود (مانند آشپزخانه و حمام).

نظافت و تمیز کردن تمامی قسمت های منزل و اطمینان یافتن از پاکیزگی آن

خدمات نظافت منزل گلپاک

تمیز کردن میز‌های آشپزخانه، سینک‌های ظرفشویی، توالت‌ها و وان‌ها. گرد و غبار گرفتن تمام سطوح، حتی پنکه‌های سقفی و سایر مکان‌های سخت قابل دسترسی. جاروبرقی تمام فرش‌ها و قالی‌های منطقه تمیز کردن چوب، وینیل، کاشی و سایر کفپوش‌ها؛ تمیز کردن لکه‌های درب و درب درب و، مایکروویو و سایر وسایل را پاک کنید. مانند تمام خدمات تمیز کردن ما، رضایت شما تضمین می‌شود.

ارسال فوری نیرو برای نظافت منزل

گاهاً شرایط و کار‌ها اندکی سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌گردد. گاهاً شما نیز نیاز به نظافت منزل فوری پیدا می‌نمایید. هنگامی که مقدار کار‌ها اندکی زیاد است، از سویی مایل هستید کار‌های خود را در کمترین زمان به پایان برسانید، شما به نظافتچی ماهر و حاذق نیاز خواهید داشت. در این هنگام  کار‌های سنگین‌تر خود را به کارگر آقا واگذار کنید و کار نظافت‌های جزئی را به نظافتچی خانم بسپارید.

در پاسخ به سؤال مطرح شده، موضوع پشتیبانی شرکت‌های نظافتچی مطرح می‌گردد. به عبارتی نظافتچی شخصی چون وابسته به هیچ گونه شرکتی نمی‌باشد، به هنگام بروز هر گونه مشکلی شما دستتان به هیچ جای بند نخواهد بود. حال آنکه هنگامی شما از شرکت‌های معتبر و شناخته شده خواستار ارسال نیرو گردید، در هر ساعتی خواهید توانست به هنگام بروز مشکل با پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید.

شرکت نظافتی یا نظافتچی شخصی؟

موضوع حائز اهمیت دیگر در تفاوت میان نظافتچی شخصی و شرکت، قیمت انتخابی می‌باشد. این مسأله که نرخ نظافت منزل در شمال شهر تهران هیچ گونه تفاوتی با نظافت منزل در شرق یا مرکز تهران را شامل نمی‌شود. تنها نیازمند در اختیار داشتن کادر نظافتچی در کلّیه شهر تهران از سوی شرکت ما می‌باشد. زیرا در بسیاری از موارد نظافتچی‌های شخصی قیمت‌های متنوعی را در برخی از منطقه‌ها به دلیل دوری محل کار از محل زندگی خود ارائه می‌دارند.

اتخاذ نظافتچی خانم یا آقا

اتخاذ میان نظافتچی آقا یا خانم به مقدار و گونه تمیزکاری شما بستگی خواهد داشت. به عبارتی به منظور تمیزکاری‌های سبک همانند؛ گردگیری که از سویی به دقّت عمل بیشتری نیازمند است، بهترین گزینه می‌تواند برای شما نظافتچی خانم باشد. حال آنکه زمانی حجم کار شما بسیار است و به قدرت بدنی بالایی نیازمند می‌باشد، همانند؛ شستن دیوار‌ها و پنجره، و… اغلب نیروی خدماتی آقا بهتر خواهد بود.

لوازم نظافت منزل

چگونه به شرکت نظافتی اعتماد کنیم؟

مطمئناً ما به هنگامی که به نظافت منزل و یا محل کار خود نیاز داریم، ابتدایی ترین راه حل کمک گرفتن از یک شرکت معتبر و شناخته شده و نیز نظافتچی منزل خواهد بود. ولیکن از نظر آنکه خوب بتوانیم بدان ها اعتماد نماییم و کارهای خود را به آنها بسپاریم، جنبه ی بسیار حائز اهمیت موضوع میباشد. موضوع اعتماد به کارگران از دو سوی؛

از نظر ساعت کاری

از نظر اخلاقی و چَشم پاک بودن

می‌تواند مطرح گردد. ما می‌توانیم این اطمینان خاطر را در وجود شما به وجود آورده و رقم زنیم که ما در اینجا با همیاری و همکاری نیروهای متخصص همواره در تلاش هستیم تا رضایت شما را به خود جلب نماییم.

چه قسمت‌های از منزل باید تمیز شود؟

نظافت منزل با طی

آیا این روز‌ها بهره‌گیری از نیروی خدماتی نظافت منزل (به علّت وجود بیماری کرونا) خطر دارد؟

همان گونه که همگی بدان مطلّع هستیم؛ به انجام رسانیدن هر گونه کاری بدون در نظر انگاشتن نکات ایمنی و ضد عفونی نمودن محیط خطراتی را با خود به همراه خواهد آورد. کلّیه‌ی اقدامات مِن جمله نظافت منزل و نظافت محل کار نیز می‌بایست با رعایت نمودن پروتکل‌های بهداشتی به انجام رسد تا جزئی‌ترین خطر را با خود به همراه نیاورد.

در صورتی که شخص نظافتچی و مشتریان هر دو پروتکل‌های بهداشتی را با دقّت تمام رعایت نمایند، برای هیچ یک از دو طرف خطری وجود نخواهد داشت.

ضدعفونی‌ کردن روزانه منزل در دوران کرونا

در مواقعی که خود و خانوده ای گرفتار بیماری مانند بیماری کرونا شده اید، همانطور که به پرستار جهت مراقبت احتیاج دارید به همان میزان هم به یه نظافتچی جهت امور نظافت منزل و ضد عفونی کردن محیط خانه نیازمندید. تیم نظافت گلپاک در حال حاضر خدمات نظافت منزل و ضدعفونی کردن منزل در دورانی که افراد خانه گرفتار بیماری کوید 19 شده اند را هم ارائه میدهند. در صورت نیاز میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.