نکاتی برای برگزاری یک جشن تولد خاص

نکاتی برای برگزاری یک جشن تولد خاص

همه ما دوس داریم جشن تولدمان خاص باشد. یا وقتی قرار است یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود را سورپراز کنیم سعی میکنیم این کار را به بهترین نحو انجام دهیم تا در خاطرها بماند. در این مقاله قصد داریم به درخواست کاربران عزیز درباره برگزاری مراسم تولد صحبت کنیم و نکاتی برای برگذاری و پذیرایی از مراسم جشن تولد خاص بیان کنیم.

جزییات برنامه خود را به دقت بررسی نمایید

قبل از اینکه جشن تولد را برگزار کنید سوالاتی در ذهن شما ایجاد می شود که باید به دقت به آن ها پاسخ دهید و جزئیات را بررسی نمایید:

  • تاریخ دقیق برگزاری جشن
  • مکانی که قرار است جشن را برگزار نمایید
  • لیست مهمان هایتان
  • حضور یا عدم حضور کودکان در جشن
  • اینکه برای سفارش یک کیک خوب به کدام شیرینی فروشی باید مراجعه کرد
  • و …

در جشن تولد موبایل را خاموش کنید

امروزه تلفن همراه به وسیله ای بسیار کاربردی تبدیل شده است که کارهای بسیار زیادی میتوانید با آن انجام دهید. اما این وسیله ی کاربردی و مفید معایبی نیز دارد، به عنوان مثال در جمع های خانوادگی و فامیلی افراد به جای گفتگو با یکدیگر با تلفن های همراهشان سرگرم هستند. بسیاری از ما این عادت را داریم. اگر می‌خواید یک جشن تولد خاص را برگزار کنید یک ایده‌ی کاربردی و جالب این است که تلفن همراه میهمانان را در هنگام ورود بگیرید و در پایان مهمانی به آن ها تحویل دهید.

انجام این کار سبب می شود که مهمانان به جای سرک کشیدن های پی در پی به گوشی تلفنشان به تعامل و گفتگو باهم بپردازند و از لحظات کنار هم بودن لذت ببرند.

استفاده از بادکنک جلوی درب اتاق

یک ایده ی جالب برای زیبا کردن محل برگزاری تولد استفاده از بادکنک است ، شما می توانید در قسمت های مختلف از بادکنک استفاده نمایید، همچنین در قسمت ورودی نیز می توانید لز بادکنک استفاده کنید که فضا را بسیار زیبا می کند . توجه داشته باشید که بادکنک ها باید هم رنگ تم تولد شما باشند و مناسب با سن و جنسیت شخصی که تولد اوست.

تهیه یک فیلم خاطره انگیز

فیلم ها همیشه یادآور خاطره های گذشته ما هستند و دیدن آن ها حس خوبی به ما می دهد و خاطرات زیادی را برایمان زنده می کند. سعی کنید یک فیلم خوب از جشنتان تهیه کنید و آن را به عنوان یادگاری نگه دارید.  حتی می توانید این فیلم را به کسی که تولدش است هدیه بدهید.

خودتان را به فراموشی بزنید

اگر قصد دارید شخصی را سورپرایز کنید خودتان را به فراموشی بزنید و اصلا به روی خودتان نیاورید که تولد او را به یاد دارید. در این صورت بیشتر هیجان زده خواهد شد.

یک میز تولد زیبا بسازید

بخشی که خیلی به چشم می آید و فضا را زیبا می کند میز تولد است. شما باید یک میز یا پیشخوان زیبا متناسب با تم تولدتان تهیه کنید.

انتخاب آهنگ‌‌‌‌های مناسب

یکی از مهم‌ترین مواردی که شاید برخی قبل از شروع مهمانی ها و جشن ها فراموش کنند تهیه ی آهنگ مناسب است. لیستی از آهنگ های مناسب برای جشنتان را تهیه کنید و در شروع جشن دیگر دغدغه ای برای این مورد نداشته باشید.

اجاره باند و رقص نور برای تولد

بعضی از افراد در خانه خود باندهایی دارند و در مراسم هایشان از آن ها استفاده می کنند. باند یکی از وسیله های ضروری برای برگزاری یک جشن تولد خاص است. پس اگر در خانه تان باند ندارید می توانید یکی از آنها را اجاره کنید.

فراموش نکنید جشن بدون آهنگ اصلا زیبا نیست.

انتخاب یک بازی یا سرگرمی برای تولد

یک ایده ی جالب برای سرگرم کردن میهمانان انجام یک بازی یا سرگرمی است. معمولا یکی دو ساعت بعد از مهمانی افراد حوصله شان سر می رود، برای اینکه بتوانید آن ها تا پایان میهمانی را پر انرژی و شاد نگه دارید می توانید یک بازی یا سرگرمی را امتحان کنید…

جمع بندی

در این مقاله نکاتی برای برگزاری یک جشن تولد خاص را بیان کردیم. نکاتی مانند خاموش کردن تلفن های همراه، استفاده از بادکنک، تهیه فیلم از جشن، انتخاب آهنگ مناسب و… . گفتیم که برای برگزاری جشن ها باید تمام برنامه های خود را از قبل مشخص کنیم و به صورت دقیق و منظم آن ها را اجرا کنیم.

امیدواریم که با بیان این نکات کمک کوچکی به شما کرده باشیم.