چگونه در شرایطی بدون کمک می توان یک میهمانی لاکچری برگزار کرد؟

چگونه در شرایطی بدون کمک می توان یک میهمانی لاکچری برگزار کرد؟

چگونه در شرایطی بدون کمک می توان یک میهمانی لاکچری برگزار کرد؟ یک مهمانی لاکچری ممکن است به برنامه ریزی و سازماندهی نسبتاً زیادی لازم باشد، اما برگزاری یک مهمانی عالی آنقدرها هم که فکر می کنید پیچیده نیست.  برای اینکه این کار را برای شما آسان‌تر کنیم، فهرست مفیدی را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید از آن برای برگزاری مهمانی که مردم در سال‌های آینده درباره آن صحبت می‌کنند استفاده کنید.

 

یک لیست پخش تکان دهنده برای مهمانی تهیه کنید.

 

مجموعه ای از آهنگ هایی که شما و مهمانانتان دوست خواهید داشت جمع آوری کنید.  یک لیست پخش در یک برنامه موسیقی مانند spotify یا iTunes برای مهمانی خود ایجاد کنید.  برای کمک به انتخاب موسیقی، به مخاطب عام خود فکر کنید.  همچنین می توانید با افرادی که به مهمانی شما می آیند تماس بگیرید تا از آنها بپرسید که دوست دارند به چه چیزی گوش دهند.  آهنگ های خود را به لیست پخش اضافه کنید تا تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از شروع مهمانی، روی Play ضربه بزنید.

 

همچنین می توانید برخی از لیست های پخش از پیش ساخته شده را در Spotify یا iTunes بررسی کنید و از آنها استفاده کنید یا آهنگ هایی را از لیست به لیست پخش خود اضافه کنید.

 

دسته ای از کوکتل ها یا نوشیدنی های مخلوط را از قبل تهیه کنید.

 

آنها را آماده کنید تا مجبور نباشید در طول مهمانی بارمن بازی کنید.  از یک پارچ بزرگ یا یک کاسه پانچ استفاده کنید و یک نسخه غول پیکر از کوکتلی را که می خواهید در مهمانی خود سرو کنید، با هم مخلوط کنید.  شما همچنین می توانید چند نوشیدنی مختلف درست کنید تا به مردم تنوع بدهید.  آنها را از قبل از مهمانی خود آماده کنید، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را بیرون بگذارید و اجازه دهید مردم به خودشان خدمت کنند.

 

یک قانون اساسی برای تهیه الکل کافی برای یک مهمانی این است که برای هر 4 نفر 3 بطری شراب یا هر نفر 3-4 کوکتل داشته باشید.

 

سعی کنید غذاهای کلاسیک مهمانی خوشمزه مانند رام یا تکیلا پانچ، مارگاریتا یا سنگریا درست کنید.

 

اگر می خواهید یک گزینه غیر الکلی داشته باشید، یک کاسه بزرگ پانچ همیشه مفید است.

 

اگر از کاسه استفاده می کنید حتما یک ملاقه اضافه کنید!

دسته ای از کوکتل ها یا نوشیدنی های مخلوط را از قبل تهیه کنید.

یک دسته از میان وعده های خوشمزه را برای مردم تهیه کنید.

 

فینگر فودها و پیش غذاهای کوچک می توانند هر مهمانی را زنده کنند.  پیش غذای دلچسب اما ساده مانند ساندویچ انگشتی، پیتزا و بروشتا مطمئناً محبوب خواهند بود.  برای انتخاب های ساده پروتئین، از گزینه های کوچک اما خوشمزه مانند کوفته، بال مرغ یا حتی سوشی استفاده کنید.

 

دیپ و اسپرد نیز یک آیتم ساده است که می توانید آن را با چیزهایی مانند چیپس یا سبزیجات تازه تر درست کنید.  اگر میزبان 10-12 نفر هستید، حدود 5 پیش غذا را انتخاب کنید.  برای حدود 25 نفر، 9 انتخاب قرار دهید، و برای 50 مهمان یا بیشتر، حدود 13 انتخاب پیش غذا سرو کنید تا همه میان وعده های زیادی داشته باشند.

 

اگر انبوهی از مردم می آیند و نگران تمام شدن غذا هستید، اقلام ارزان تری مانند سیب زمینی و نان تهیه کنید تا همه به اندازه کافی داشته باشند.

 

منویی تهیه کنید که انرژی مهمانی را که می خواهید برگزار کنید را منعکس کند.  به عنوان مثال، اگر در حال برگزاری یک گردهمایی گاه به گاه و مفرح هستید، می توانید منویی شامل ساندویچ، سیب زمینی سرخ کرده، سبزیجات ترد برای میان وعده، و غذاهای بسیار خوشمزه تهیه کنید.

یک دسته از میان وعده های خوشمزه را برای مردم تهیه کنید.

به مردم سلام کنید و به آنها نوشیدنی بدهید.

 

چگونه در شرایطی بدون کمک می توان یک میهمانی لاکچری برگزار کرد؟  مهمانی را برای هر فرد با صدای بلند شروع کنید.  از هر گونه ناهنجاری اجتناب کنید و با احوالپرسی از مهمانان خود در درب منزل احساس خوش آمد گویی کنید.  به آنها نوشیدنی بدهید و آنها را به سمت غذا راهنمایی کنید تا احساس راحتی و آرامش کنند.

 

در حالی که مهمانی شروع می شود، در کنار درب خانه آویزان شوید تا بتوانید هنگام ورود به هر فرد احوالپرسی کنید.

به مردم سلام کنید و به آنها نوشیدنی بدهید.

در طول مهمانی با افراد تماس بگیرید.

 

مطمئن شوید که آنها اوقات خوبی را سپری می کنند و به چیزی نیاز ندارند.  در طول مهمانی خود قدم بزنید و از مردم بپرسید که آیا چیزی وجود دارد که بتوانید آنها را دریافت کنید.  به آنها یادآوری کنید چیزهایی مانند حمام و آشپزخانه کجا هستند و همچنین هر رویداد یا بازی خاصی که برنامه ریزی کرده اید.  اگر کسی به نظر می رسد که ممکن است بیش از حد نوشیدنی داشته باشد، سعی کنید برای او آب بیاورید و مطمئن شوید که راهی مطمئن برای رسیدن به خانه دارد.

 

سخن نهایی

 

چگونه در شرایطی بدون کمک می توان یک میهمانی لاکچری برگزار کرد؟ ساده ترین راه برای پیگیری تمام وظایف و فعالیت های مختلف مرتبط با برنامه ریزی یک تابع، ایجاد لیست ها است.  تقسیم کردن لیست خود به لیست های کوچکتر به شما این امکان را می دهد که در هر زمان روی موارد خاصی تمرکز کنید.