یک پرستار قابل اطمینان دارای چه ویژگی های برجسته ای می باشد؟

یک پرستار قابل اطمینان دارای چه ویژگی های برجسته ای می باشد؟

پرستاری از کودک، کاری پیچیده تر از آن چیزی است که خیلی ها فکر می کنند!  ویژگی های زیادی وجود دارد که شما به عنوان یک فرد برای ایجاد یک پرستار قابل اطمینان به آنها نیاز دارید.  حقیقت این است که همه افراد فوراً برای آن مناسب نیستند.  خوشبختانه بسیاری از این ویژگی ها چیزهایی هستند که می توانید در طول زمان یاد بگیرید یا آنها را بهبود بخشید. در اینجا به بعضی از ویژگی های یک پرستار اشاره می کنیم.

 10 ویژگی یک پرستار قابل اطمینان بچه :

 

مسئولیت پذیر و قابل اعتماد

 

صبور

 

نوع

 

خلاق و بازیگوش

 

فعال و سالم

 

قابل اعتماد

 

با تجربه

 

اعتماد به نفس

 

قابل انعطاف

 

اخلاق خوبی داشته باشند

 

  ۱-مسئولیت پذیر و قابل اعتماد

 

هر پدر و مادری یک پرستار کودک قابل اعتماد می خواهد.  بدترین کابوس آنها این است که برای یک شب دور از بچه ها لباس بپوشند، فقط 30 دقیقه قبل از بچه نگهدار تماس بگیرند و بگویند که نمی توانند از پس آن بر بیایند.

 

مسئولیت‌پذیری، کیفیت فوق‌العاده یک پرستار بچه خوب است که در هر کاری که انجام می‌دهید نشان داده می‌شود.  شما می خواهید والدین بتوانند به شما اعتماد کنند، به شما وابسته باشند و احساس اطمینان کنند که می توانید مسئولانه از فرزندان آنها مراقبت کنید.  پس از همه، شما تنها مسئول این هستید که مطمئن شوید تا زمانی که والدینشان دور هستند، ایمن بمانند.

 

-مسئولیت پذیر و قابل اعتماد

۲-وقت شناس

 

وقت شناسی ارتباط تنگاتنگی با قابل اعتماد بودن و مسئولیت پذیر بودن دارد، اما به طور خاص با حضور به موقع در مشاغل پرستاری شما سروکار دارد.

 

به عنوان یک پرستار بچه خوب، باید به زمان خانواده هایی که برای آنها نگهداری می کنید احترام بگذارید و زمانی که گفتید می آیید حاضر شوید.  بهتر است حتی کمی زودتر حاضر شوید تا در مورد نیازهای خاص یا برنامه های آن روز خاص صحبت کنید.

 

۳-مهربان

 

مهربانی ویژگی با ملاحظه، سخاوتمند، همدل و صمیمی بودن است.

 

مهربان بودن کمی مسری است  بنابراین اگر می خواهید بچه هایی که از بچه ها نگهداری می کنید با شما مهربان باشند، ابتدا باید با آنها مهربان باشید.  به‌عنوان یک پرستار کودک، شما برای کودکانی که تماشا می‌کنید الگو هستید، و آن‌ها به شما نگاه می‌کنند که چگونه باید رفتار کنند.

 

۴-صبر

 

صبر و کیفیت قبلی مهربانی اغلب دست به دست هم می دهند.

 

 

این به ویژه اگر شما یک پرستار کودک هستید که با یک کودک سه ساله سر و کار دارید که دائماً باید بپرسد “چرا”!

 

توانایی صبور بودن در زمانی که نوبت به یک پرستار بچه خوب می شود بسیار کمک می کند.  اگر امیدوارید با فرزندانی که مسئولیت آنها را بر عهده دارید، رابطه ایجاد کنید، به صبر نیاز خواهید داشت.

-صبر

۵-با تجربه

 

این که به شما بگویم با تجربه تر باشید شاید ناعادلانه باشد.  تجربه چیزی است که کمی بیشتر از سایر ویژگی های این لیست خارج از کنترل شماست.

 

والدین می دانند که هر پرستار بچه باید از جایی شروع کند.  برخی از مشاغل پرستاری از کودک فقط به فردی با تجربه بیشتر نیاز دارند تا آرامش خاطر والدین را برای والدین فراهم کند، به خصوص در مورد نگهداری از نوزادان، کودکان دارای معلولیت یا سایر شرایط خاص باشد.

 

۶- خلاق و بازیگوش

 

بچه‌ها پرستار بچه‌ای را دوست دارند که تخیل قوی دارد و می‌تواند به انجام انواع فعالیت‌ها، بازی‌ها و کاردستی‌های خلاقانه کمک کند.  به همین ترتیب، والدین پرستار کودکی می خواهند که به جای اینکه آنها را تمام شب جلوی تلویزیون بگذارد، یک تجربه فعال و سرگرم کننده برای فرزندانشان ایجاد کند.

خلاق و بازیگوش

۷-فعال و سالم

 

بچه ها پر از انرژی هستند، بنابراین مهم است که به عنوان یک پرستار بچه بتوانید این کار را ادامه دهید!

 

نگهداری از کودک توسط پدربزرگ و مادربزرگشان هر چند وقت یکبار سرگرم کننده است، اما بچه ها معمولا پرستار بچه ای را ترجیح می دهند که بتواند با آنها بدود و بخزد.

 

 

۸- قابل اعتماد

 

اجازه دادن به شما برای ورود به خانه و قرار دادن موقت شما در سرپرستی فرزندانشان، تجربه ای بسیار خصوصی برای والدین است که به عنوان پرستار کودک با شما در میان بگذارند.  برای انجام آن، به سطح بسیار بالایی از اعتماد نیاز است.

 

 

سخن آخر

 

این شامل ویژگی هایی مانند مسئولیت پذیر، قابل اعتماد، وقت شناس، مهربان، صبور، خلاق، با اعتماد به نفس و غیره است.

 

بسیاری از این موارد چیزهایی هستند که والدین انتظار دارند یک پرستار بچه جدید فوراً آنها را داشته باشد.  خوشبختانه، بیشتر این موارد مواردی هستند که اگر در یک زمینه خاص ضعف دارید، می توانید برای بهبود آنها کار کنید.