بهترین شوینده ها برای نظافت منزل

بهترین شوینده ها برای نظافت منزل-وبسایت نظافت گلپاک

تمیزی و نظافت به عنوان جزیی از زندگی روزانه ما محسوب می شود و ما با دیدن محیطی تمیز از آن محیط، لذت می بریم و احساس آرامش می کنیم. اما در هنگام نظافت برای سلامتی خود باید از شوینده های مناسب استفاده کنیم تا باعث ایجاد مشکل برای ما نشود. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد بهترین شوینده ها برای نظافت منزل کسب کنید تا پایان با ما همراه باشد.

بهترین شوینده ها برای نظافت منزل-وبسایت نظافت گلپاک

برای خرید مواد شوینده چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

شوینده های بسیار متنوعی در بازار عرضه شده است که می توان اقدام به خرید کرد و منزل خود را تمیز کنید اما در انتخاب بهترین شوینده برای نظافت منزل باید عواملی را در نظر بگیرید که علاوه بر تمیز شدن باعث ایجاد مشکل برای سلامتی شما نشود.

میزان تمیز کردن مواد شوینده

باید مواد شوینده باید بتواند جرم ها را به راحتی از بین ببرد و باعث از بین بردن میکروب مخصوصا برای حمام و سرویس بهداشتی شود.

به بسته بندی مواد شوینده دقت کنید

اولین چیزی که توجه مشتری را جلب می کند بسته بندی مواد شوینده می باشد، پس به بسته بندی دقت کنید شرکت هایی که محصولات باکیفیت و شناخته شده ای دارند به بسته بندی توجه زیادی می کنند.

برای خرید مواد شوینده چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟-وبسایت نظافت گلپاک

حتما دارای مجوز بهداشت باشد

بهترین شوینده برای نظافت منزل شوینده ای است که دارای مجوز بهداشت باشد در صورتی که بر روی مواد شوینده مجوز وزارت بهداشت نباشد اقدام به خرید مواد شوینده نکنید زیرا ممکن است باعث آسیب رساندن به شما شود.

نسبت به کارایی که دارد قیمت گذاری شده باشد

مواد شوینده با توجه به قدرت پاک کنندگی که دارد قیمت گذاری می شود. معمولا مواد شوینده مایع به صورت یک لیتری و 4 لیتری در بازار عرضه می شود که نوع 4 لیتری آن به صرفه تر می باشد.

در هنگام استفاده از شوینده باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

در خرید بهترین مواد شوینده برای نظافت منزل دقت بسیاری کنید و همچنین علاوه بر تاثیر گذاری در رفع لکه و میکروب ها باید دارای بوی مطلوبی باشد که باعث اذیت و آسیب رساندن به ریه شما نشود.

در هنگام تمیز کردن شیر آلات حتما از مواد شوینده مخصوص شیرآلات استفاده کنید زیرا در صورت استفاده از مواد شوینده مانند جرمگیر باعث ایجاد لکه می شود و دیگر از بین نمی رو د.

استفاده از شوینده های معمولی باعث ایجاد مشکل در افراد نمی شود اما یکی از اشتباهاتی که معمولا خانم ها انجام می دهند این است که برای تمیزی بیشتر یک شوینده قوی برای پاک کردن می سازند که چند شوینده را باهم قاطی می کنند و باعث ایجاد یک مواد اسیدی خیلی قوی می شود که در هنگام استفاده باعث ایجاد بخار می شود. وارد شدن این بخار در مجاری تنفسی بسیار خطرناک می باشد و باعث ایجاد خطر جدی برای سلامتی افراد می شود.

استفاده از مواد شوینده همراه با جوش شیرین

با ترکیب 4 قاشق جوش شیرین و 1 لیتر آب می توانید یک ماده ضدعفونی کننده بسیار ارزان تهیه کنید و با آن سطوح، کف و هر جای دیگری را تمیز کنید. استفاده از جوش شیرین برای تمیزی منزل بسیار تاثیر گذار می باشد. جوش شیرین در غذا برای بدن ضرری ندارد اما ترکیب آن با مواد شوینده بسیار عالی می باشد و در پاکیزه شدن تاثیر بسیاری دارد.

 استفاده از مواد شوینده همراه با جوش شیرین-وبسایت نظافت گلپاک

استفاده از مایع ظرفشویی با سرکه

یکی ازبهترین شوینده برای نظافت منزل ترکیب مایع ظرفشویی با سرکه می باشد. شما می توانید با قرار دادن شیرآلات در ترکیبی از آب جوش و سرکه، می توان آن را به راحتی تمیز کرد. استفاده از مواد شوینده با سرکه یک ترکیب بسیار موثر برای نظافت منزل می باشد و باعث از بین بردن حشرات می شود.

استفاده از جوش شیرین و خمیر دندان

استفاده از این ترکیب جز بهترین شوینده ها برای نظافت منزل می باشد. استفاده از ترکیب جوش شیرین با خمیر دندان به طور مساوی و کشیدن با پارچه بر روی وسایل استیل و شیر آلات باعث از بین بردن لکه می شود.

کلام آخر

در تمام مراحل نظافت شوینده ها همراه ما هستند که برای تمیز کردن و ضدعفونی کردن از آن ها استفاده می کنیم. استفاده از شوینده های مخصوص تاثیر بیشتری برای تمیز کردن و بر طرف کردن آلودگی دارد.